Margit Wimmer
Lot 093-077294/0000
5 Arbeiten mit dem Titel "Birds", 2022
7.9 x 7.9 in (20.0 x 20.0 cm)
Lot 093-077294/0000
7.9 x 7.9 in (20.0 x 20.0 cm)
€ 200
Auction: -11 days
City: Klagenfurt
Auction: May 08, 2024 10:36 AM
Auction number: 104576
Auction name: Art Antiques and Jewelry
signiert Margit Wimmer, datiert 2022